Skocz do zawartości

Zdjęcie

Honda Shadow 1100

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 Browarny

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• E.K.G.
  • 2555 postów
  • Na FM od: 20 sierpień 2002
  • Motocykl:bez dachu nad głową

Napisano pią, 23 paź 2009 - 15:01

Po sobie mogę stwierdzić że 40-stka to zdecydowanie za młodo na choppra D.gif

Mam shadowa '87 i dobrze że taki stary model bo przynajmniej ma 68KM. Jak masz 182 cm to uważaj co kupujesz bo faktycznie możesz na małych choprze wyglądać jak na psie. Małe virażki wybij sobie z głowy od razu.
SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

#22 dzalew

NOWICJUSZ - macant tematu

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 27 postów
  • Na FM od: 21 październik 2009
  • Motocykl:vn 750 i BMW K1200LT

Napisano pią, 23 paź 2009 - 18:01

Cytat(Boa @ 23.10.2009 - 06:20) Wyświetl post

A interpunkcyjne, gramatyczne i składniowe Cię nie frustrują?

szczeże NIE! szkołę skończyłem 23 lata temu i choćby z tego tylko powodu moglibyście sobie odpuścić.

A co do tego mieszania i szybkiej zmiany decyzji :
- nikt konkretnie niczego nie napisał
- zamiast porady hym me porta una sega
Morał pozostawiam do przemyślenia.
Mimo wszystko dziękuję za pomoc .
Pozdrawiam i kończę temat clap.gif

Cytat(Browarny @ 23.10.2009 - 15:01) Wyświetl post

Po sobie mogę stwierdzić że 40-stka to zdecydowanie za młodo na choppra D.gif

Mam shadowa '87 i dobrze że taki stary model bo przynajmniej ma 68KM. Jak masz 182 cm to uważaj co kupujesz bo faktycznie możesz na małych choprze wyglądać jak na psie. Małe virażki wybij sobie z głowy od razu.

Dzięki Browarny
a już myślałem że nikt nic sensownego do tematu nie wniesie , więc jednak duży hehe i dobrze pozdrowionka!!

#23 Candlekeep

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• V.T.X.
  • 268 postów
  • Na FM od: 23 marzec 2009
  • Motocykl:VTX 1300 R

Napisano pią, 23 paź 2009 - 19:58

Cytat(dzalew @ 23.10.2009 - 18:01) Wyświetl post

nikt konkretnie niczego nie napisał

No zlituj się! Jak to nic konkretnego? Informacje, żebyś nie słuchał porad, tylko kupił to, co Ci się podoba, albo że pod względem jakości Japsy są porównywalne i marka nie ma tak naprawdę znaczenina - to nie konkrety?
Powiedz, czego Ty oczekujesz? Mamy Ci powiedzieć: "Idż synku do sklepu i kup to i to"??? Nie wierzę. Już choćby z racji na wiek jesteś na to za poważny.
Jeśli chcesz dużego cruisera, o mocnym silniku, to kup Hondę VTX 1300 R albo jeszcze lepiej 1800 R. Ale to niestety nie z taką kasą, jak planujesz. Jeśli chcesz dać tylko naście tysięcy - musisz iść na kompromisy.
Poszukaj wśród Drag Starów Albo Vulcanów - też możesz znaleźć coś dla siebie. Ale sorry - nikt Ci tu nie powie, co jest najlepsze.

#24 dzalew

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 27 postów

Napisano pią, 23 paź 2009 - 20:23

Cytat(Candlekeep @ 23.10.2009 - 19:58) Wyświetl post

No zlituj się! Jak to nic konkretnego? Informacje, żebyś nie słuchał porad, tylko kupił to, co Ci się podoba, albo że pod względem jakości Japsy są porównywalne i marka nie ma tak naprawdę znaczenina - to nie konkrety?
Powiedz, czego Ty oczekujesz? Mamy Ci powiedzieć: "Idż synku do sklepu i kup to i to"??? Nie wierzę. Już choćby z racji na wiek jesteś na to za poważny.
Jeśli chcesz dużego cruisera, o mocnym silniku, to kup Hondę VTX 1300 R albo jeszcze lepiej 1800 R. Ale to niestety nie z taką kasą, jak planujesz. Jeśli chcesz dać tylko naście tysięcy - musisz iść na kompromisy.
Poszukaj wśród Drag Starów Albo Vulcanów - też możesz znaleźć coś dla siebie. Ale sorry - nikt Ci tu nie powie, co jest najlepsze.

No ok!
czego oczekiwałem ! - przecież nie pytałem który jest najlepszy , tylko czy ten nieszczęsny shadow 1100 jest dobrym wyborem. Przecież zapewne nie jedna osoba na tym forum coś takiego ma , i to do nich raczej kierowałem to pytanie.
Tak bynajmniej mi się wydawało mrugacz.gif

#25 Browarny

ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy

• E.K.G.
  • 2555 postów
  • Na FM od: 20 sierpień 2002
  • Motocykl:bez dachu nad głową

Napisano nie, 25 paź 2009 - 08:01

Litrowa shadowa to bardzo udany motocykl, z fajnymi bajerami (kasacja luzów zaworowych, chłodzenie cieczą, antyhopping itd.) ale zaczyna być wqrwiający przy dalszych trasach. Przy prędkości rzędu 150-160 zaczyna żreć jak smok (na jednym zbiorniku robisz ok. 100km!), ponadto jedna tarcza z przodu wygina zawieszenie.

Tyle że to są wady raczej powszechne wśród chopprów. Jeżeli jesteś na taki typ motocykla zdecydowany to polecam shadowkę. Aha - przy Twoim wzroście to wg wyłącznie 1,1.
SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

#26 Pavello

NOWICJUSZ - trzecia Mordka

• Forumowicze
  • 57 postów
  • Na FM od: 13 styczeń 2008
  • Motocykl: Honda Shadow VT 1100

Napisano czw, 29 paź 2009 - 14:32

witaj
nie bardzo wiem o co ci chodzi tak naprawde . Proponuje zrobić tak
1. okreslic ile mam na to kasy
2. jaki typ moto chcę mieć - jak to Określisz to
3. marka moto
Jak chcesz Hondę shadow 1100 , to musisz sie dowiedziec co chcesz
Jaki rocznik bo
1985-86 najsilniejsza wersja 75 KM
1987 -1995 ciut słabsza 68 KM Obie wersje super moment obrotowy
póżniejsze już trochę słabsze ( ekologia )
Jak chcesz więcej info to pisz na priva
Szerokości Paweł Honda Shadow 1100 - 1989 r crossy.gif

#27 grzegorz9139

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 661 postów
  • Na FM od: 01 marzec 2008
  • Motocykl:GSF 1250SA

Napisano czw, 29 paź 2009 - 20:34

Cytat(dzalew @ 23.10.2009 - 21:23) Wyświetl post

No ok!
czego oczekiwałem ! - przecież nie pytałem który jest najlepszy , tylko czy ten nieszczęsny shadow 1100 jest dobrym wyborem. Przecież zapewne nie jedna osoba na tym forum coś takiego ma , i to do nich raczej kierowałem to pytanie.
Tak bynajmniej mi się wydawało mrugacz.gif

Witam.
Ten nieszczesny Shadow 1100 jest dobrym wyborem. W tej klasie moto tylko Drag Star ma dwie tarcze hamulcowe na przodzie.
Pozdro

#28 Pavello

• Forumowicze
  • 57 postów

Napisano pią, 30 paź 2009 - 12:16

witam ponownie
kolega Grzegorz 9139 ma rację . Ta honda 1100 to jest b. dobry wybór silny i trwały silnik , bezobsługowy napęd itd.
Ale widzę w jego wypowiedzi pewną nieścisłość. Otóż ten model z dwoma tarczami hamulcowymi był produkowany tylko w latach 1885 - 1986 ( jeżeli się mylę to proszę to skorygować )
Była to najmocniejsza wersja tego moto .
Jeżeli o taką Ci DZALEW chodziło to dobrze
Moja oferta pomocy w wyborze ( teoretycznie ) jest akyualna
Pozdrawiam wszystkich " CIENIASOW "
Paweł lalag.gif

#29 dzalew

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 27 postów

Napisano pią, 30 paź 2009 - 19:32

Cytat(Pavello @ 30.10.2009 - 12:16) Wyświetl post

witam ponownie
kolega Grzegorz 9139 ma rację . Ta honda 1100 to jest b. dobry wybór silny i trwały silnik , bezobsługowy napęd itd.
Ale widzę w jego wypowiedzi pewną nieścisłość. Otóż ten model z dwoma tarczami hamulcowymi był produkowany tylko w latach 1885 - 1986 ( jeżeli się mylę to proszę to skorygować )
Była to najmocniejsza wersja tego moto .
Jeżeli o taką Ci DZALEW chodziło to dobrze
Moja oferta pomocy w wyborze ( teoretycznie ) jest akyualna
Pozdrawiam wszystkich " CIENIASOW "
Paweł lalag.gif

Dzieki panowie za wypowiedzi , z tego wynika jesli dobrze zrozumialem ze 2 tarcze z przodu sa wazne .
ma je takze yamaha virago 1000 i jest ona w moltszych wersjach (tak na marginesie )
sory za pisownie ale mam dostep tylko do dunskiej klawiatury.Pozdrawiam æåæ

Użytkownik dzalew edytował ten post pią, 30 paź 2009 - 19:32

#30 Pavello

• Forumowicze
  • 57 postów

Napisano pią, 30 paź 2009 - 21:02

witam
sorry dzalew , ale zupelnie nie wiem o co Ci chodzi
napisalem Ci dwie konkretne odpowiedzi, ale mam wrażenie , że nie bardzo wiesz co robisz na tym forum
szukasz pomocy, ale zupełnie nie interesują Cię konkrety .
Z twojej ostatniej wypowiedzi wynika , że siedzisz sobie w Danii i się chyba z nudów pojawiłes na tym forum
Masz Yamahę Virago , ale chyba nie 1000 , bo takich nie było tylko 1100
Tam rzeczywiście są dwie tarcze z przodu. Jeżeli to dla Ciebie jest kryterium szukania moto , to jest jeszcze wiele innych z dwoma tarczami ( nie tylko japońskie )
Sorry że to piszę , ale zamknij temat bo my o zupie a Ty o d....e .
Ja ze swojej strony kończę temat i idę czyścić moja Shadowkę
Pozdrawiam ogólnie wszystkich
Paweł eek.gif evil.gif

#31 piter 1600

MOTOCYKLISTA - latający na gumie

• H-D
  • 4401 postów
  • Na FM od: 06 lipiec 2007
  • Motocykl:BMW R1200 GS Adv.LC

Napisano pią, 30 paź 2009 - 21:31

Jest taki motocykl jak Yamaha Virago 1000.

2008Chorwacja 4530km   2009Chorwacja Czarnogóra 4480km   2010Czarnogóra Chorwacja 4550km   2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km   2013Włochy Sycylia 6000km   2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

#32 Pavello

• Forumowicze
  • 57 postów

Napisano pią, 30 paź 2009 - 21:59

zwracam honor , rzeczywiście jest- bardzo stara wersja
myślałem , ze jest tylko 920
człowiek się uczy całe życie a i tak głupim umiera
cóż podróże kształca
Ale to nie zmienia zdania , jakie wyraziłem w poprzednim poście icon_rolleyes.gif

#33 grzegorz9139

KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru

• Forumowicze
  • 661 postów
  • Na FM od: 01 marzec 2008
  • Motocykl:GSF 1250SA

Napisano pią, 30 paź 2009 - 23:04

DZALEW ! Odpisalem Ci na PW - ale nie wiem czy wiadomosc dotarla, po ostatnich zmianach w PC.
Ale do rzeczy. Czesto na Forum pojawiajä sie takie tematy jak Twöj, ze ktos pyta o konkretny model, potem przeskakuje na inny, potem pyta o jeszcze inny. I w sumie to juz nie wiadomo co odpisywac. Musialbys sie bardziej okreslic. Poszperaj w Archiwum , poprzeglädaj katalogi itd, itp.
A ja mam niemieckä klawiature.
Pozdro

#34 Pavello

• Forumowicze
  • 57 postów

Napisano sob, 31 paź 2009 - 09:12

witam
Jeżeli Ci Dzalew naprawdę zależy na kupieniu moto , a nie koniecznie podnoszeniu nam ciśnienia
to WEZ SIE OGARNIJ i wykorzystaj nasze uwagi .
Jak ja chciałem kupi c jakieś moto to wiedziałem czego chcę
w końcu nie jest to decyzja życiowa . śkup sie na konkretnym moto i " drąż " ten konkretny temat a nie skakanie po tematach
To tyle
PS a może byś coś odpisał ?
Paweł banghead.gif

#35 jeszua

MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

• Super-Moderatorzy
  • 9332 postów
  • Na FM od: 28 czerwiec 2004

Napisano sob, 31 paź 2009 - 09:25

hmm... jeśli mogę coś dodać: więcej czytania, mniej pytań zadawanym od sasa do lasa. tzn. masz kilka modeli podanych, przy okazji czytania i nich pojawią się inne w porównaniach - najpierw dużo, dużo czytaj o nich wszystkich. zanim się zima skończy będziesz miał lepsze pojęcie co w trawie piszczy

BTW motocykle w takim wieku kupuje się w zasadzie wg jednego tylko kryterium: który jest w lepszym stanie technicznym. zamiast nastawiać się na shadow czy virago - trzeba szukać w podanym typie i klasie pojemnościowej (mniej więcej, 750 też nie będzie wcale zła) maszyny jak najlepiej utrzymanej
jsz

bezmotocyklowy

#36 edzio

MOTONITA - miejski lanser

• DesmoManiax DOC Poland
  • 1095 postów
  • Na FM od: 07 marzec 2004
  • Motocykl:KTM 1050 ,BMW R1100R

Napisano sob, 31 paź 2009 - 11:05

Ja kiedyś miałem Szedołe 750 z 83r 67KM jeździło mi się świetnie ,malutko paliła, śmigaliśmy często we dwoje turystycznie. Przez 6 lat zrobiłem 70 tysi km i niestety przy przebiegu 110tysi silnik padł. Po tym wszystkim przyszło mi do głowy że jeśli 750-ą jeździło mi się tak super to na pewno 1100 będzie jeszcze lepsza więc zakupiłem 4-ro biegówkę z 89r banghead.gif i porażka ,ponad 40kg więcej, 4 biegi to nic dobrego (czasami trójka za wolna a czwórka za szybka) do turystyki jako taka ze względu na możliwości zainstalowania bagaży -zakupiłem sakwy i i zrobiłem sobie bagażniczek z kwasówki ale silnikowo to porażka mogę porównać jazdę do jazdy Maluchem z mocą 30koni którym 30 razy trzeba się zastanowić czy zdążę wyprzedzić czy nie? ,czy zdążę włączyć się do ruchu czy nie? ,nie miałem takich dylematów na 750-ce.Byłem bardzo zawiedziony tym zakupem ,hamulce miałem rewelka bo poprzedni właściciel założył stalowy oplot ,uchwyt adaptujący z aluminium i zacisk 4-o tłoczkowy od CBR900.Niestety w moim też przypadku to z czego słynie silnik w tym motocyklu czyli z długowieczności okazało się kłamstwem gdyż silnik przy przebiegu 160tysi km zaczynał sygnalizować kres jego żywota. Niestety po zakupie tego motocykla zniechęciłem się do motocykli typu "Czoper-Cruzer" .Obecnie śmigam Nekami i Sport Turist i sobie chwalę i zastanawiam się jak jeszcze kilka lat temu mogło mi wystarczyć mocy i momentu obrotowego ,siły hamowania i możliwości zawieszeń o masie i poręczności w codziennym użytkowaniu nie wspomnę.
EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

#37 dzalew

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 27 postów

Napisano nie, 01 lis 2009 - 11:03

Witam wszystkich ciepło i serdecznie
Jestem już w domu i jest to miejsce gdzie , myśli się zupełnie inaczej.
Przeczytałem jeszcze raz wszystkie posty , dokładnie się nad ich treścią zastanowiłem i tu przemyślenia.
Wszystkim wam jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie,macie rację co do praktycznie wszystkiego , hehe może co do tych przecinków się do końca nie przekonałem.
Faktycznie troszkę przegołem z tym tematem , jednak dzięki waszym wypowiedzią zrozumiałem że motor to nie rower marki składak , i nie o pieniądze tu biega .
Mam przecież całą zimę przed sobą i sporo czasu na lekturę , i faktycznie jak dostałem wiadomość na PW -do motorka trzeba przede wszystkim się przysiąść , i itp.
Poza tym to forum faktycznie żyje i są w nim ludzie którzy chcą i potrafią pomagać, i za jakiś czas mam nadzieję już w inny sposób wykorzystam ich wiedzę .
Reasumując zacznę od nowa szukanie , na spokojnie i jak by nie było dzięki wam w inny trochę sposób!
Pozdrawiam i dzięki

#38 andryszek

NOWICJUSZ - romeciarz

• DesmoManiax DOC Poland
  • 46 postów
  • Na FM od: 15 kwiecień 2008
  • Motocykl:Yamaha XJ 900S

Napisano wto, 03 lis 2009 - 23:47

Cytat(dzalew @ 01.11.2009 - 11:03) Wyświetl post
zacznę od nowa szukanie , na spokojnie i jak by nie było dzięki wam w inny trochę sposób!

No i pięknie... A jeśli aż tak bardzo chciałeś konkretów, to polecam zacząć (szukanie) od Hondy Shadow 1100 rocznik 1994. Już konkretniej napisać nie potrafię cool.gif

#39 Candlekeep

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - naciągacz łańcuchów

• V.T.X.
  • 268 postów
  • Na FM od: 23 marzec 2009
  • Motocykl:VTX 1300 R

Napisano śro, 04 lis 2009 - 00:09

Cytat(dzalew @ 01.11.2009 - 10:03) Wyświetl post

hehe może co do tych przecinków się do końca nie przekonałem.

Gówno prawda. Teraz piszesz tak, że aż miło Cię czytać wink.gif
Życzę spokojnych i owocnych poszukiwań. A przed nowym sezonem pochwal się, co w końcu kupiłeś.

#40 Pavello

• Forumowicze
  • 57 postów

Napisano śro, 04 lis 2009 - 08:20

A ja proponuję szukać Hondy Shadow 1100 rocznik 1989 - najlepszy rocznik , jak wino z dobrych winnic
A może pójść na kompromisi szukać rocznika 1991 !!!!!! hahahah
Atak poważnie Dzalew to szukaj czego chcesz - co Ci się podoba
Pozdrawiam Wszystkich icon_eek.gif eek.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |