Skocz do zawartości

Zdjęcie

Auto-Marko Marek Kopcza Legnica - NIE POLECAM!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dwapro

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Forumowicze
  • 357 postów
  • Na FM od: 26 październik 2007
  • Motocykl:MTS 1000ds

Napisano śro, 28 sty 2009 - 23:53

Auto-Marko Zakład Elektromechaniki Marek Kopcza
59-220 Legnica, Koskowicka 10
Tel.: 076 866 46 67

Stanowczo nie polecam! Pojechałem (E46, 323) z lekkim stukaniem w elektornice po lewej stronie - partacz najpierw zgadywał co to jest przez 3 dni, podpiął auto do komputera skasował błedy i stwierdził, że stukała sonda lambda, potem stukanie dalej występowało - po 2 dniach postoju stwierdził że recyrkulator spalin, potem już ja do niego pojechałem z gotową odpowiedzią z forum bmw - elektorozawór nagrzewnicy - powiedział, że nie ma teraz terminu, byłem dzisiaj i powiedziałem żeby oddał pieniądze, które skasował za pierwszym razem - 150 pln bo zmieniam mechanika, bo nie mam czasu czekać w nieskończoność, na co stwierdził, że mimo nie usunięcia usterki kasy nie odda, bo tyle bierze za podpięcie komputera.

Miał naprawić - jak sam powiedział na pewno wyjdzie po podłączeniu do kompa - i chciał wymienić sondę lambda za 400 zł... dobrze, że ktoś z forum bmw napisał, co stuka, to mogłem mu powiedzieć. Szkoda gadać. A do tego jak dzisiaj poprosiłem go o rachunek to powiedział, że pieniądze dostał w zeszłym roku i nie da. Zwróciłem się już w tej sprawie z zapytaniem do urzędu skarbowego, czy mógł tak zrobić. Czekam na odpowiedź.

#2 konrad1f

Spec - Szkoła Jazdy

• Spec
  • 3919 postów
  • Na FM od: 05 lipiec 2002
  • Motocykl:SC26side,RC46,JC20,M10

Napisano czw, 29 sty 2009 - 04:47

mogłeś go uprzedzić, że pójdziesz z tym do urzędu skarbowego, pewnie poszedł by na jakąś ugodę biggrin.gif

#3 dwapro

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 357 postów
  • Na FM od: 26 październik 2007
  • Motocykl:MTS 1000ds

Napisano pią, 30 sty 2009 - 19:03

Oczywiście poinformowałem go o tym jak odmówił wydania dowodu przyjęcia gotówki, odpowiedział tylko tyle, że jak ja go straszę skarbowym, to nie będzie ze mną rozmawiał...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |