Skocz do zawartości

Zdjęcie

TUNING UKŁADU WYDECHOWEGO

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1022 odpowiedzi w tym temacie

#1021 kuluem123

CZYTACZ - zupełny świeżak

• Forumowicze
  • 7 postów
  • Na FM od: 02 sierpień 2017
  • Motocykl:600rr

Napisano nie, 11 lis 2018 - 21:20

Hej edzio jak i wszystkim. Posiadam 600rr pc37 z wydechem mivva i znudzil mi sie ten wydech :D. Jest normalny nie glosny nie cichy, ale chcialem dodac mu troche decybeli ale uzyskac jakis efekt typu strzelania z komina nawet w delikatnej postaci bo moj terazniejszy do taki grzeczny kotek, i sie zastanawiam czy wywalenie calej waty z rura perforowana moze mnie zadowolic czy jest jakis inny paosob typu wyciecie kata? Pozdrawiam

#1022 edzio

MOTONITA - miejski lanser

• Topic Starter
  • DesmoManiax DOC Poland
  • 1097 postów
  • Na FM od: 07 marzec 2004
  • Motocykl:KTM 1050 ,BMW R1100R

Napisano czw, 22 lis 2018 - 05:48

Hej edzio jak i wszystkim. Posiadam 600rr pc37 z wydechem mivva i znudzil mi sie ten wydech :D. Jest normalny nie glosny nie cichy, ale chcialem dodac mu troche decybeli ale uzyskac jakis efekt typu strzelania z komina nawet w delikatnej postaci bo moj terazniejszy do taki grzeczny kotek, i sie zastanawiam czy wywalenie calej waty z rura perforowana moze mnie zadowolic czy jest jakis inny paosob typu wyciecie kata? Pozdrawiam

Wywalenie z tłumika wszystkiego da więcej decybeli i dźwięk ala Moto-GP. A jeśli miałby być tylko głośniejszy i nadal basowy trzeba było by powiększyć średnicę przelotu w tłumiku jeśli da radę, może mocniej ubić wełny i wywalić katalizator.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

#1023 kumpel kalamitki

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

• Forumowicze
  • 505 postów
  • Na FM od: 12 listopad 2010
  • Motocykl:BMW R1200R

Napisano pon, 10 gru 2018 - 23:42

Panie Edwardzie, a robił Pan wydech od BMW R1200R rok modelowy 2011/12

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 Forumowiczów, 1 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

modyfikacje bixenon Full-led | sklep z oświetleniem samochodowym | żarniki xenon D2S D1S D3S D4S |