Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kraków - części i akcesoria do CZ 350 i Jawy 350

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Saghat

NOWICJUSZ - romeciarz

• Forumowicze
  • 45 postów
  • Na FM od: 10 listopad 2002

Napisano nie, 10 lis 2002 - 22:11

Cześć :!: Wie ktoś z Was kolegów/koleżanek forumowiczów gdzie znajdują się sklepy z częściami, akcesoriami do CZ 350 (oprócz sklepu przy ul.Balickiej 43) :?: Nie wiem, może już był taki temat na tym forum, ale nie mogę go znaleźć. Proszę o pomoc i z góry dziękuję :!: Trzymajcie się :!:

#2 GośćSylwek_*

• Gość
  • Na FM od: --

Napisano sob, 14 gru 2002 - 07:18

Witam, nie ma więcej sklepów w Krakowie. Jedynie jeszcze giełda w Balicach.Pozdrawiam

#3 GośćReTnOm_*

• Gość

Napisano pią, 27 gru 2002 - 12:04

Nie wiem jak teraz ale kiedys tzn jakis rok temu byl maly sklepik na Nadwislanskiej okolice Korony i rynku podgorskiego ale czy istnieje nadal nie wiem

#4 GośćTYRAN_*

• Gość

Napisano nie, 02 lut 2003 - 16:34

ha nie ma chyba więcej , ale jak chcesz to pofatyguj się do Olkusza koło targowiska sklep skody i części do ceskich sprzętów .

TYRAN

#5 GośćReTnOm_*

• Gość

Napisano pon, 10 lut 2003 - 13:32

Niestety sklep na Nadwiślańskiej zamkneli ostatno sprawdzalem

#6 Saghat

NOWICJUSZ - romeciarz

• Topic Starter
  • Forumowicze
  • 45 postów
  • Na FM od: 10 listopad 2002

Napisano pon, 10 lut 2003 - 20:40

Czesc. To są sklepy, które znam gdzie można w Krakowie kupić coś do "Socjalmotorów":

Firma Motocyklowa KNN-1 s.c.
ul. Balicka 43, tel. 636 64 22
(chyba największy wybór)
parę metrów dalej serwis (lecz jego nie znam)

Są jeszcze dwa sklepy.
- Jeden po lewej na ul. Mogilskiej (pomiędzy ulicami F.Nullo i Cystersów) jadąc w stronę Ronda Mogilskiego.
- Drugi jest na Al. Jana Pawła II pomiędzy węzłem Stella-Sawickiego - Nowohucka, a Rondem Czyżyńskim ("Sklep motoryzacyjny", zdaje mi sie że za niebieskimi drzwiami)

#7 Gośćaia_*

• Gość

Napisano śro, 12 lut 2003 - 16:47

Witam
Ostatnio zakupiłem w firmie jawaimpol graty i jestem b. zadowolony. Wyszło tanio i szybko. Zamówiłem na maila odbiór na poczcie za pobraniem. Ceny o ok 30% nizsze niż w sklepie w W-wie. Polecam i podaję namiary: jawaimpol@wp.pl, tel. 0-601-678-199, 0-89 741-31-98.
Pozdrawiam Andrzej

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Forumowiczów, 0 gości, 0 ukrytych Forumowiczów

xenon i światła LED | skład węgla | opony zimowe | kierownik budowy Poznań | lotnisko odszkodowanie | malowanie poznań